نتایج جستجو برای عبارت :

داستان قسمت ۵۹ سریال ترکی دختر سفیر + خلاصه 59

لیست نامهای زیبای دخترانه شیک و جدید
برای مشاهده اسم های زیبا و شیک دختر قسمت زیر را ببینید:
اسم دختر
قشنگ ترین نام های دختر برای فرزند دختر
اسم دختر شیک با ریشه های مختلف
اسم دختر ترکی شیک
اسم دختر کردی شیک
اسم دختر لری شیک
اسم دختر شیک فارسی
لیست نامهای زیبای دخترانه شیک و جدید
برای مشاهده اسم های زیبا و شیک دختر قسمت زیر را ببینید:
اسم دختر
قشنگ ترین نام های دختر برای فرزند دختر
اسم دختر شیک با ریشه های مختلف
اسم دختر ترکی شیک
اسم دختر کردی شیک
اسم دختر لری شیک
اسم دختر شیک فارسی
سریال چینی The Bodyguards
نام ها: محافظان – بادیگاردها _دختر آتش _ دختر آتشینمحصول: 2016 چین از شبکه Hunan TVژانر: #اکشن | #عاشقانه | #رزمی | #کمدی | #درامتاریخ پخش: 20 مرداد 1395 – 10Aug2016قسمت ها: 37نمره: 7.5 در MDLمدت زمان: 45 دقیقهوضعیت: پایان یافته استبازیگران:Dilraba Dilmurat – Ma Ke
خلاصه داستان: داستان این سریال در مورد دختری جنگجو است که محافظت از دیگران را به عهده میگیرد…
خلاصه داستان رو خیلی کوتاه میگم به خاطر اینکه درحال نوشته شدن هست موضوع زندگی روزمره اعضا هست که با تلخی شیرینی و هیجان همراه هست . امید وارم که خوشتون بیاد . داستان در روز های شنبه و دوشنبه و چهارشنبه گذاشته میشود. اوه راستی شخصیت اول داستان چانیول هست به همرت اعضای گروه.
خلاصه داستان رو خیلی کوتاه میگم به خاطر اینکه درحال نوشته شدن هست موضوع زندگی روزمره اعضا هست که با تلخی شیرینی و هیجان همراه هست . امید وارم که خوشتون بیاد . داستان در روز های شنبه و دوشنبه و چهارشنبه گذاشته میشود. اوه راستی شخصیت اول داستان چانیول هست به همرت اعضای گروه.
بدونید که این داستان در دو بخش منتشر میشه چون مطالب زیاد هست و خب هم حوصله ی کاربر سر میره هم حجم داستان زیاد میشه پس اگه قسمت اول منتشر شد منتظر قسمت دوم هم باشید.ما تو این داستان سعی کردیم همه جوانب رو در نظر بگیریم.البته این داستان از زبان اول شخصه که تو پبش داستان میشه به این پی برد...
ژانر فیلم : اجتماعی | عاشقانه
امتیاز فیلم : --
رده سنی : --
کارگردان : هادی مقدم دوست
نویسنده : --
بازیگران : سیاوش خیرابی , آرش مجیدی ,الیکا عبدالرزاقی , پدرام شریفی, رویا تیموریان ,کوروش تهامی , نیما شعبان نژاد, گلوریا هاردی
محصول کشور : ایران
تاریخ اکران : ماه مبارک رمضان 99
زمان فیلم : --
زبان فیلم : --

خلاصه داستان : این سریال حکایت سرباز وظیفه‌ای به نام یحیی، همسرش یلدا و رفقای هم خدمتی اش است و در خلاصه داستان آن آمده: در وفای عشق تو مشهور خوبا
سریال چینی My Amazing Friend 2016 نام ها: دوست شگفت انگیز منمحصول: 2016 چین از شبکه Tencentژانر: کمدی | عاشقانه | فانتزیتاریخ پخش: 06 اردیبهشت 1395 – 25Apr2016قسمت ها: 28نمره: 8.1 در MDLمدت زمان: 45 دقیقهوضعیت: پایان یافته استبازیگران:Janice Wu – Kim Tae Hwan
خلاصه داستان: داستان در مورد دختری است که در طی یک صانحه باعث بیدار شدن فردی شده که دارای قدرت های ماورایی بوده و قرن ها بوده که در خواب بود است . حال این فرد ماورایی در خانه این دختر جا خشک کرده و این دختر سعی در خلاصی از دست او
نام : دکتر اسلیپ Doctor Sleep 
کیفیت :   720     1080   
موضوع : ترسناک/ هیجان/ انگیز
محصول : انگلیس
خلاصه داستان :سال‌ ها بعد از رویدادهای قسمت نخست، دنی تورنس که همچنان با کابوس‌ های دوران کودکی خود درگیر است، دختر بچه‌ ای را ملاقات می‌ کند که قدرت‌ هایی شبیه او داشته و دنی باید بین کمک کردن به خودش و این دختر یک مسیر را انتخاب کند.

ادامه مطلب
نام : دکتر اسلیپ Doctor Sleep 
کیفیت :   720     1080   
موضوع : ترسناک/ هیجان/ انگیز
محصول : انگلیس
خلاصه داستان :سال‌ ها بعد از رویدادهای قسمت نخست، دنی تورنس که همچنان با کابوس‌ های دوران کودکی خود درگیر است، دختر بچه‌ ای را ملاقات می‌ کند که قدرت‌ هایی شبیه او داشته و دنی باید بین کمک کردن به خودش و این دختر یک مسیر را انتخاب کند.

ادامه مطلب
دختری در مھمانى ب مھمان گفت،،میخوای عروسکامو ببینی؟
مھمان...آره
دختر عروسکاشو آورد و نشون داد،،،مھمان،کدوم دوسدارى؟حتما این باربیھ
دختر...ن این   مھمان،،،این؟زشته که،،،دستوپاندارھ
دختر....آخه اگه دوسشش نداشته باشم کسی دوسش نداره یدفھ دلش میشکنھ

نام ها: سلام خداحافظ مامان
محصول: 2020 کره جنوبی از شبکه tvN
ژانر: درام | کمدی | فانتزی
تاریخ پخش: 3 اسفند 1398 – Feb 22, 2020
قسمت ها: 16
روزهای پخش: شنبه و یکشنبه ها
مدت زمان: 60 دقیقه
وضعیت: پایان یافته
بازیگران:
Kim Tae Hee – Lee Kyu Hyung
خلاصه داستان:خلاصه داستان: چا یو ری (Kim Tae Hee) مادری است که 5 سال پیش فوت شده است و حالا روح او طی یک پروژه ای به مدت 49 روز به زندگی دوباره بازمیگردد. در همین حال، جو کانگ هوا (Lee Kyu Hyung)  یک جراح است که بعد از فوت همسرش اخلاقش عوض شده، تا ای
بسم الله الرحمن الرحیم ./ 
بی هیچ مقدمه ای خواندن این کتاب را به همه ی دخترها و زن ها پیشنهاد میکنم. به زن های چاق و یا لاغر ، سالم و یا بیمار ، خانه دار یا شاغل ... به مادرها ، همسرها ، دخترها ... این کتاب پیشنهاد من به همه است ! موضوع کتاب فصل هایی از داستان زندگی خود نویسنده است! با نوشتاری روان و ساده . 

نویسنده در این کتاب بیست فصل از زندگی اش را تعریف میکند. هر فصل شامل دروغ ها و باورهای غلطی ست که به عنوان یک زن در خود میابد ! محتوای هر قسمت از داس
نام فارسی: دختر قاتل
ژانرها: اکشن، تاریخی، روایت
تعداد قسمت ها: 3
شبکه: CGV
کشور: کره جنوبی
روزهای پخش: شنبه
تاریخ پخش: ۰۵ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۹ شهریور ۱۳۹۰
مدت زمان: 60 دقیقه
عنوان بومی: 소녀K
دیگر اسامی: Girl K , Sonyeo K , Killer K , Killer Girl K , Little K Girl
خلاصه داستان: چا یئون، دختر دبیرستانی است که ظاهر عادی و شخصیت کم حرفش هویت واقعیه وی را مخفی نموده. او یک تروریست حرفه ای است که بعد از کشته شدن مادرش در جلوی چشمان خود، اکنون به خونخواهیه او برخاسته. او به ای ای و
این سری پست‌ها به شکل ارائه خلاصه داستانی از هر قسمت به همراه تصاویر منتشر می‌شوند با این هدف که آن دسته افرادی که با این انیمه خاطره داشته می‌خواهند قسمت خاصی از این انیمه را دوباره ببیند، مجبور نباشند تا همه‌ی قسمت‌ها را دانلود کرده تا به یک قسمت برسند ... با توجه به این موضوع قابل ذکر و توجه است: افرادی که این انیمه را تا کنون ندیده‌اند خطر اسپویل شدن یا لو رفتن کامل داستان وجود دارد پس خواهشا برای این کار به قسمت دانلود انیمه‌ی آکادمی
این سری پست‌ها به شکل ارائه خلاصه داستانی از هر قسمت به همراه تصاویر منتشر می‌شوند با این هدف که آن دسته افرادی که با این انیمه خاطره داشته می‌خواهند قسمت خاصی از این انیمه را دوباره ببیند، مجبور نباشند تا همه‌ی قسمت‌ها را دانلود کرده تا به یک قسمت برسند ... با توجه به این موضوع قابل ذکر و توجه است: افرادی که این انیمه را تا کنون ندیده‌اند خطر اسپویل شدن یا لو رفتن کامل داستان وجود دارد پس خواهشا برای این کار به قسمت دانلود انیمه‌ی آکادمی

خلاصه داستان : داستان فیلم Recep Ivedik 6 (2019) مضمونی طنر و کمدی دارد و در ادامه و دنباله قسمت های قبلی مجموعه رجب اودیک است. کالکشن فیلم رجب ایودیک یک مجموعه فیلم کمدی ترکیه است که قسمت اول آن در سال ۲۰۰۸ ساخته‌ شد، و توانست بیننده‌های زیادی را به خودش جلب کند. و به همین دلیل با وجود اینکه قرار بود این فیلم 

این سریال دوشنبه ها ساعت 8:00 از شبکه FOX در حال پخش است.
سریال عاشقانه و جذاب با بازی ” اونور تونا” و “سودا ارگنجی” در نقش های اصلی
خلاصه داستان:
ماجرای دختری زیباست که اط طرف مردی که عاشقش است فریب خورده و نادیده گرفته میشود . . .  در نتیجه این اتفاق دختر رویای ثروتمند شدن و . . .  در سر دارد که قصه ” سیب ممنوعه” را رغم میزند.
در ادامه این دختر از طرف زنی ثروتمند مجبور به در بازی چالش برانگیزی خواهد شد،
اولین وظیفه دختر در این نقش، گمراه کردن همسر
نام:وحشی
نویسنده:م.قربانپور معروف به خانم تراندویل
تعداد جلد ها:10
1.امپراطوری گرگ ها
2.عشق اهریمن
3.شاهزاده ی خون
4.رایحه ی جهنمی
5.پسر بهشت
6.عقاب های آزاد
7.دخمه ی شیاطین(در حال تایپ)
ژانر:اروتیک(صحنه های باز)،عاشقانه،هیجانی،ماورائی،تخیلی،تریلر
خلاصه:داستان از یک دختر نه ساله به نام لوریانس شروع می شود که از روستا و خانواده اش فرار کرده و به جنگل پناه می برد.
نکته:برای درک داستان،باید مجموعه را به ترتیب از جلد اول بخوانید.چرا که جلد های مجموعه
من زیاد اهل داستان دنباله دار نیستم. بیشتر طرفدار داستان کوتاه هستم. در مورد داستان های دنباله دار صاحب نظر نیستم ولی نظر و برداشت شخصی خودم رو میگم؛ داستان شما سبک روایت گونه داره و از باب روان بودن بد نیست هر چند یک مقداری باید روی توصیفات ظاهری یا تیپیک شخصیت ها و فضای وقوع داستان بیشتر کار بشه ولی در کل به نظر من باید یک مقدار از جزییات غیر لازم و غیر ضروری داستان تون کم کنید و به جاش توی هر قسمت از داستان یک جوری خواننده تون رو مجذوب و کن
این سریال دوشنبه ها ساعت 8:00 از شبکه FOX در حال پخش است.
سریال عاشقانه و جذاب با بازی ” اونور تونا” و “سودا ارگنجی” در نقش های اصلی
خلاصه داستان:
ماجرای دختری زیباست که اط طرف مردی که عاشقش است فریب خورده و نادیده گرفته میشود . . .  در نتیجه این اتفاق دختر رویای ثروتمند شدن و . . .  در سر دارد که قصه ” سیب ممنوعه” را رغم میزند.
در ادامه این دختر از طرف زنی ثروتمند مجبور به در بازی چالش برانگیزی خواهد شد،
اولین وظیفه دختر در این نقش، گمراه کردن همسر
#من_او
« مَنِ او »
نویسنده: #رضا_امیرخانی
خلاصه:داستان مربوط به خانواده فتاح‌ها از خانواده‌های ثروتمند و مذهبی تهران قدیم است. حاج فتاح دو نوه‌اش -مریم و علی- را بسیار دوست دارد و همیشه سعی می‌کند لوطی‌گری را به آن‌ها یاد دهد. داستان بر محوریت علی فتاح می‌چرخد، پسری که عاشق دختر کلفت‌شان -به نام مهتاب- است. در پِیِ کشف حجاب، مریم به فرانسه می‌رود و بعد از مدتی مهتاب نیز به پیش او می‌رود و علی هم‌چنان عاشق است و مهتاب هم‌چنان عاشق است اما ..
از آن دست سریالهای شبکه ی نمایش خانگی که داستان جذابش نمیگذارد منتظر قسمت بعدی اش نباشی. قسمت اولش را همان اول دیدم و بعد متوقف شدم. دیشب پنج قسمت رو پشت سر هم دیدم. چقدر دوست داشتنی اند شخصیتهای داستان‌. چقدر کاظی رو دوست دارم با آن به قول خودش زر زر هایش. چقدر نوید برایم مبهم است. چقدر دانیال جنتلمن است و چقدر گیسو مهربان است با همه. خنده های رها هم دلبر است. چشمهایش مخصوصا. دیشب یاد سریال لاست افتادم. کرگدن هم مانند آن سریال در پی اتفاقی که در
سلام به همه خانواده برتری ها، امیدوارم حالتون خوب باشه و طاعاتتون مورد قبول درگاه حق تعالی
این سومین پستی هست که بنده در خانواده برتر میذارم، مثل یک داستان میمونه و این پست قسمت آخر داستان عاشقی من هست ...
پس اگر مایل هستید قسمت آخر داستان رو بخونین و من رو راهنمایی کنید لطفا ابتدا این پست رو مطالعه کنین:
دختر عموم رو دوست دارم ولی نمیدونم چیکار کنم
کی میگه دل به دل راه داره ؟!
اما به طور خلاصه بنده نزدیک دو سال پیش عاشق دختر یکی از اقوام شدم و ا
رمان لعنتی ترین حوالی""به قلم: سحر صادقیان"خلاصه: از همون اول رمان تا تهش رو قضاوت نکنید لطفا از قسمت ۴به بعد داستان جالب می شه امیدوارم باب میلتون باشه، به هر حال سلیقه ای هستش یکی ژانر پلیسی دوست داره یکی طنز و..همونجور که با ژانر رمان آشنایی دارید رمانمون پلیسی هستش هم عاشقانه و بیشتر اجتماعی.داستان هم از قسمت اول تا دوم توسط راوی بیان شده اما مابقی رمان رو از زبان شخصیت اصلی داستان ادامه دادم....درنا توی یه باند قاچاق بزرگ شده و بعد ها در زمی
دانلود قسمت ششم سریال دل با کیفیت Del Series 1080p Full HD
قسمت ششم سریال دل ۶ به کارگردانی منوچهر هادی
کارگردان: منوچهر هادی | ژانر: خانوادگی، درام، عاشقانه | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: 1398
تعداد قسمت ها: 28 اپیزود (دو فصل 14 قسمتی) | مدت زمان هر قسمت: یک ساعت
فرمت: MP4 | کیفیت: WEB-DL | محصول ایران | تهیه کننده: جواد فرحانی
خلاصه داستان:قصه دو خانواده و دختر و پسری است که قصد ازدواج با یکدیگر را دارند، اما مشکلاتی پیش می‌آید که موجب فاصله افتادن بین آنها می‌شود
*باهوشی بچه های نسل جدید*
_موضوع داستان: علمی فلسفی_

*داستان اول*
دختر کوچکى با معلمش درباره نهنگ‌ها بحث مى‌کرد.
معلم گفت: از نظر فیزیکى غیرممکن است که نهنگ بتواند یک آدم را ببلعد زیرا با وجود اینکه پستاندار عظیم‌الجثه‌اى است امّا حلق بسیار کوچکى دارد.  
ادامه مطلب
دانلود تمامی قسمت های سریال دل با 3 کیفیت    480p , 720p  , 1080p 
سریال دل ۱۳۹۸ 
کارگردان: منوچهر هادی | ژانر: خانوادگی، درام، عاشقانه | سال تولید: ۱۳۹۷ | تاریخ انتشار: ۱۳۹۸
تعداد قسمت ها: ۲۸ اپیزود (دو فصل ۱۴ قسمتی) | مدت زمان هر قسمت: یک ساعت
فرمت: MP4 | کیفیت: WEB-DL | محصول ایران | تهیه کننده: جواد فرحانی
قسمت ۱۰ اضافه شد.
خلاصه داستان:
قصه سریال دل در زمان حال اتفاق می‌افتد و سریالی عاشقانه است. داستان سریال از این قرار است که بین دو نفر جدایی می‌افتد و… رست
دختر با اخم اومد پیش مادرش و گفت.؟ مامان من دیگه از دختر بودن خسته شدم! مادرش با تعجب پرسید چرا؟ دختر گفت : خسته شدم از این تبعیضی که بین دختر و پسر قائل میشن! پسر تا نصف شب هرجا دلش بخواد میره کسی نمیگه اشکال داره. اما دختر بره میگن خوب نیست. پسر دوست دختر داشته میگن پسره دیگه!! دختر دوست پسر داشته باشه میگن خرابه! پسر سیگار بکشه میگن مرده دیگه حتما دردی داره! دختر سیگار بکشه میگن معتاده! پسر چش چرونی کنه میگن ذاتشه! دختر چش چرونی کنه میگن وله! خلا
نویسنده:م.قربان پور معروف به خانم تراندویل
1.امپراطوری گرگ ها
2.عشق اهریمن
3.شاهزاده ی خون
4.رایحه ی جهنمی
5.پسر بهشت
6.عقاب های آزاد
8.در انتظار تایپ
9.در انتظار تایپ
10.در انتظار تایپ
ژانر:اروتیک(صحنه های باز)،عاشقانه،هیجانی،ماورائی
خلاصه:داستان از یک دختر نه ساله به نام لوریانس شروع می شود که از روستا و خانواده اش فرار کرده و به جنگل پناه می برد.
نکته:برای درک داستان،باید مجموعه را به ترتیب از ج
خلاصه و دانلود رمان دالان بهشت
داستان دختر و پسر جوانی است که به دلیل زیاده خواهی های دختر از یکدیگر جدا میشوند. پس از اینکه پسر داستان برای خود زندگی جداگانه تشکیل میدهد و دختر در تنهایی خود میماند، متوجه اشتباهاتش میشود و پس از ماجرهای زیادی باز به یکدیگر میرسند اما… .
دالان بهشت پس از بامداد خمار و چراغ هارا من خاموش میکنم سومین رمان پرفروش ایرانی است.

هم اکنون میتوانید جهت دانلود رمان دالان بهشت با فرمت pdf و لینک مستقیم رایگان برای گو
خلاصه و دانلود رمان دالان بهشت
داستان دختر و پسر جوانی است که به دلیل زیاده خواهی های دختر از یکدیگر جدا میشوند. پس از اینکه پسر داستان برای خود زندگی جداگانه تشکیل میدهد و دختر در تنهایی خود میماند، متوجه اشتباهاتش میشود و پس از ماجرهای زیادی باز به یکدیگر میرسند اما… .
دالان بهشت پس از بامداد خمار و چراغ هارا من خاموش میکنم سومین رمان پرفروش ایرانی است.

هم اکنون میتوانید جهت دانلود رمان دالان بهشت با فرمت pdf و لینک مستقیم رایگان برای گو
دانلود سریال تلخ و شیرین با دوبله فارسی_بیا تو فیلم قسمت ۹۲ با دوبله فارسی اضافه شد
نام سریال: تلخ و شیرین | زندگی گاهی شیرینه | Hayat Bazen Tatlıdırسال ساخت : ۲۰۱۷
محصول : ترکیه
فرمت : Mkv و MP4کانال پخش: اتمام پخش از کانال Star ترکیه
امتیاز : ۷٫۵ از۱۰حجم : ۴۵۰ – ۸۰ مگابایتزبان اصلی : ترکیژانر : درامکارگردان: Hamdi Alkanبازیگران:Birce Akalay, Kanbolat Görkem Arslan , Ufuk Özkan, Simay Barlas, Deniz Can Aktaşخلاصه داستان:زندگی بعضا شیرین است..در طول معلمی کردن به خاطر حمایت از چیزهایی که درس
سریال زیر همکف یکی از سریال های جدید است که قرار است به جای سریال به رنگ خاک پخش شود. در این قسمت بیوگرافی بازیگران سریال زیر همکف، عکس های سریال و اطلاعاتی در مورد این سریال را می خوانید.
بازیگران سریال همکف و داستان سریال
سریل زیر همکف از جمعه 22 آذر ماه از شبکه اول سیما پخش خواهد شد و جایگزین  سریال به رنگ خاک می شود.
داستان سریال
در خلاصه داستان سریال زیر همکف آماده است: زندگی قانون‌های زیادی داره، ولی به نظر من مهمترینش اینه که راحت، نه بگ
کارگردان: کیارش اسدی زاده | ژانر: اجتماعی، هیجان انگیز، خانوادگی | تاریخ انتشار: از پاییز ۱۳۹۸
تعداد قسمت ها: ۲۶ قسمت | مدت زمان هر قسمت: یک ساعت | کیفیت: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: صادق یارى
قسمت ۱۳ اضافه شد.
خلاصه داستان سریال کرگدن :
 پنج جوان، به واسطه مهارت‌هایشان وارد چالش کرگدن می‌شوند و این سرآغاز رفاقت بین آنهاست، فارغ از اینکه چالش از طرف یک مافیای بزرگ و پرقدرت طراحی شده است و ماجراهای غیرقابل پیش‌بینی را رقم
نام: آرامشی به سختی زندگی، به زیبایی عشقنویسنده: پروانه...ژانر: عاشقانهخلاصه:داستان رمان درباره‌ی دختریه که عاشق میشه؛ یه عشق پاک و خالص. زندگی عاشقی رو خیلی زود و تو سن کم یاد می‌گیره؛ اما یه مشکل اساسی وجود داره! اونم... گذشته‌ای که دست از سر زندگی دخترک قصه‌ی ما و عشقش برنمی‌داره. اینا همه برمی‌گرده به تقدیر؛ تقدیری که قلم رو برای دختر ما این‌جوری به حرکت انداخته. دختر محکم ما یه جا کم میاره و دیگه نمی‌کشه و اون موقع هست که به آرامش ابدی
قسمت دوم سریال کرگدن
خلاصه داستان : پنج جوان، به واسطه مهارت‌هایشان وارد چالش کرگدن می‌شوند و این سرآغاز رفاقت بین آنهاست؛ فارغ از این که چالش کرگدن از طرف یک مافیای بزرگ و پر قدرت طراحی شده است و ماجراهای غیرقابل پیش‌بینی را رقم می زنند.
قسمت 2 سریال کرگدن
خلاصه داستان : پنج جوان، به واسطه مهارت‌هایشان وارد چالش کرگدن می‌شوند و این سرآغاز رفاقت بین آنهاست؛ فارغ از این که چالش کرگدن از طرف یک مافیای بزرگ و پر قدرت طراحی شده است و ماجراهای غیرقابل پیش‌بینی را رقم می زنند.
بازیگران: الناز شاکردوست, هوتن شکیبا, فرشته صدرعرفایی, شبنم مقدمی, پدرام شریفی, فرید سجادی حسینی, امین میری, بانیپال شومون, آرمین رحیمیان
خلاصه داستان : روایت دختر جوانی از مناطق جنوب شهر تهران است که درگیر عشق جوانی شهرستانی می‌شود و این در حالیست که دختر به دلایلی مجبور به مهاجرت از ایران است. در این مسیر، برادرش با او همراه می‌شود اما در میانه راه، اتفاقاتی برای آن‌ها رقم می‌خورد.

دانلود با لینک مستقیم رمز فایل : www.hajiland.blog.ir پیشنمایش نوی
دانلود فیلم The Man From Nowhere 2010
خلاصه داستان :مردی از هیچ‌ کجا ، فیلمی اکشن و مهیج محصول سال ۲۰۱۰ به کارگردانی لی جانگ بام می‎باشد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، چا تائه سیک آدمی مرموز و گوشه‎گیر که یک مغازه‎ی امانت‎فروشی را اداره می‎کند ، در پی اتفاقاتی آغازگر انتقامی مرگبار می‌شود و…
ادامه مطلب
پسر جوان آن قدر عاشق دختر بود که گفت: تو نگران چی هستی؟ دختر جوان هم حرفش را زد: همون طور که خودت می‌دونی مادرت پیره و جز تو فرزندی نداره... باید شرط ضمن عقد بگذاریم که اگر زمین گیر شد، اونو به خونه ما نیاری و ببریش خانه سالمندان. پسر جوان آهی کشید و شرط دختر را پذیرفت... هنوز شش ماه از ازدواجشان نگذشته بود که زن جوان در یک تصادف اتومبیل قطع نخاع و ویلچر نشین شد. پسر جوان رو به مادرش گفت: بهتر نیست ببریمش آسایشگاه؟ مادر پیرش با عصبانیت گفت: مگه من م
داستان کوتاه
نیکی 
خانم معلم مدرسه‌ای با اینکه ﺯﺒﺎ بود ﻭ ﺍﺧﻼﻕ خوبی داشت، هنوز ازدواج نکرده بود.
ﺩﺍﻧﺶ ﺁﻣﻮﺯﺍﻧﺶ ﻨﺠﺎﻭ ﺷﺪند ﻭ ﺍﺯ ﺍﻭ ﺮﺳﺪﻧﺪ:
«ﺮﺍ ﺑﺎ ﺍﻨﻪ ﺩﺍﺭﺍ ﻨﻦ ﺟﻤﺎﻝ ﻭ ﺍﺧﻼﻗ خوبی ﻫﺴﺘ ﻫﻨﻮﺯ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﻧﺮﺩﻩﺍ؟»
خانم معلم گفت: 
« ﺯﻧ ﺩﺍﺭﺍ ﻨﺞ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﻮﺩ. ﺷﻮﻫﺮﺵ او ﺭﺍ ﺗﻬﺪﺪ ﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩ ﺍﺮ بار ﺩﺮ ﺩﺧﺘﺮ به دنیا بیاورد ﺁﻥ ﺭﺍ ﺳﺮ ﺭﺍﻩ خواهد ﺬﺍﺷﺖ ﺎ به هر ﻧﺤﻮ شده ﺁﻥ ﺭﺍ ﺑﺮﻭﻥ ﻣﺍﻧﺪﺍﺯد.
ﺑﺎﺭ ﺩﺮ ﺁﻥ ﺯﻥ ﺩﺧ
نویسنده:م.قربان پور معروف به خانم تراندویل
1.امپراطوری گرگ ها
2.عشق اهریمن
3.شاهزاده ی خون
4.رایحه ی جهنمی
5.پسر بهشت
6.عقاب های آزاد
8.در انتظار تایپ
9.در انتظار تایپ
10.در انتظار تایپ
ژانر:اروتیک(صحنه های باز)،عاشقانه،هیجانی،ماورائی،تخیلی
نکته:برای درک داستان،باید مجموعه را به ترت
دانلود فیلم After 2019 با لینک مستقیم
ژانر: درام ، عاشقانه
محصول کشور : آمریکا
امتیاز IMDB از 10 : 5.5
کیفیت: 720p BRip و 1080p 
سال تولید: 2019
خلاصه داستان: داستان در مورد دختری نوجوانی است که پس از پایان دبیرستانش به کالج می رود.او با پسری آشنا می شود و آن پسر می خواهد تا اطلاعاتی کاملی در مورد زندگی این دختر به دست آورد و ...
ادامه مطلب
نام سریال: قهوه تلخ | ژانر: کمدی، تاریخی | سال تولید: 1389 | تاریخ انتشار: 1389/1390
تعداد قسمت ها: 102 اپیزود | کیفیت: DVDRip | مدت زمان هر قسمت: 40 دقیقه
حجم هر قسمت: 350 مگابایت | تهیه کنندگان: مجید و حمید آقاگلیان
خلاصه داستان: نیما زند کریمی که استاد تاریخ است با دختری آشنا می‌شود که در رابطه با دوره‌ای تاریخی تحقیق میکرد که در هیج کتابی چاپ نشده است. نیما که عقیده داشت چنین دوره‌ای وجود ندارد، برای اثبات حرف خود دختر جوان را همراهی می‌کند تا اینکه متوجه م
نام سریال: قهوه تلخ | ژانر: کمدی، تاریخی | سال تولید: 1389 | تاریخ انتشار: 1389/1390
تعداد قسمت ها: 102 اپیزود | کیفیت: DVDRip | مدت زمان هر قسمت: 40 دقیقه
حجم هر قسمت: 350 مگابایت | تهیه کنندگان: مجید و حمید آقاگلیان
خلاصه داستان: نیما زند کریمی که استاد تاریخ است با دختری آشنا می‌شود که در رابطه با دوره‌ای تاریخی تحقیق میکرد که در هیج کتابی چاپ نشده است. نیما که عقیده داشت چنین دوره‌ای وجود ندارد، برای اثبات حرف خود دختر جوان را همراهی می‌کند تا اینکه متوجه م
دانلود سریال ایرانی دل با لینک مستقیم و کیفیت عالی و حجم کم (تمام قسمت ها با ترافیک نیم بها)
دانلود سریال نمایش خانگی جدید منوچهر هادی به نام دل با کیفیت HD و لینک های پر سرعت
نام سریال : دل | ژانر (موضوع) : عاشقانه ، درام ، اجتماعی | زبان : فارسی
سال انتشار : 1398 | محصول کشور: ایران | کارگردان : منوچهر هادیبازیگران سریال : حامد بهداد، سعید راد، مهراوه شریفی نیا، ساره بیات، افسانه بایگان، نسرین مقانلو، ، یکتا ناصر، بهرام افشاریخلاصه داستان : دانلود سر
خلاصه مقدمه بیوشیمی (لنینجر) - قسمت اول
دانلود خلاصه فصل اول کتاب بیوشیمی (لنینجر) ، با عنوان مقدمه بیوشیمی، در 4 صفحه، قسمت اول. این فایل از فصل یک لنینجر ، 2017 نوشته شده است ، و این فایل قسمت اول از خلاصه این فصل می باشد. بیوشیمی لنینجر ، فصل اولش در مورد مقدمه بیوشیمی هست ، من این فصل رو نصف کردم، بخش اولش رو براتون خلاصه کردم ...

کc کلیک کنید ، برای خواندن رمان های ایرانی   لینک مستقیم رمانکده فارسی کلیک کنید. 

کتاب «بامداد خمار» نوشته فتانه حاج‌ سیدجوادی است.
این کتاب یکی از پرفروش‌ترین رمانهای فارسی است که در طی دهه اول انتشار، 200 هزار نسخه از آن فروش رفته‌است.
داستان این کتاب، داستان سوزناک عشق نافرجام دختری از اعیان دوره قدیم تهران به جوانی نجار از طبقه پایین جامعه را روایت می‌کند. ترجمه آلمانی این کتاب حدود 10 هزارنسخه فروش داشته و مورد توجه خوانندگان خارج
دانلود سریال دل قسمت سوم با کیفیت های مختلف

⭕️قسمت سوم
کارگردان: منوچهر هادیژانر: خانوادگی، درام، عاشقانهسال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: 1398
تعداد قسمت ها: 28 اپیزود (دو فصل 14 قسمتی)مدت زمان هر قسمت: یک ساعتتهیه کننده: جواد فرحانی
خلاصه داستان:قصه سریال دل در زمان حال اتفاق می‌افتد و سریالی عاشقانه است. داستان سریال از این قرار است که بین دو نفر جدایی می‌افتد و… رستا(ساره بیات) و آرش(حامد بهداد) که عاشقانه یکدیگر را دوست دارند، پس از فراز و نش
قسمت 3 سریال هیولا,دانلود قسمت سوم 3 سریال هیولا,دانلود رایگان سریال هیولا ,
دانلود سریال هیولا قسمت سوم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 3 سریال هیولا با کیفیت عالی 1080p
دانلود قسمت سوم سریال هیولا
گروه فیلم : کمدی
سال تولید : 1398
کارگردان : مهران مدیری
بازیگران: مهران مدیری ، فرهاد اصلانی ، شبنم مقدمی ، گوهر خیر اندیش ، سیما تیرانداز ، شیلا خداد ، محمد بحرانی ، نیما شعبان نژاد
خلاصه داستان : سریال هیولا درباره زن و شوهری است که
زندگی سالمی پیش گرفته
دانلود سریال چینی The Bodyguards 2016 با زیرنویس فارسی

نام انگلیسی: The Bodyguards / H.o.t g.i.r.l
نام فارسی: بادیگارد / دختر آتشین
تعداد قسمت: 37
ژانر: اکشن / عاشقانه / رزمی
تاریخ انتشار: 2016
روزهای پخش: هر روز هفته
ساخت: چین
زیرنویس فارسی دارد
بازیگران

خلاصه داستان
گوان شیائو دی یک دختر سرکش است که به طور اتفاقی به یک مرکز آموزش محافظ شخصی میرود و آنجا با پسری متکبر و چهار دختر با استعداد دوست میشود. بعد از برنامه آموزشی خسته کننده او تبدیل به یک محافظ
دانلود فیلم دختر گرگ Daughter Of The Wolf 2019,
فیلم دختر گرگ 2019,دانلود زیرنویس فارسی فیلم Daughter of the Wolf 2019,
دانلود رایگان فیلم Daughter Of The Wolf 2019 با کیفیت ۷۲۰p Web-dl
پیش نمایش فیلم اضافه شد
نسخه کم حجم و با کیفیت x265 به زودی
کیفیت ۴۸۰p به زودی
کیفیت ۱۰۸۰p اضافه شد
ژانر : اکشن , جنایی , مهیج
مدت زمان : ۸۸ دقیقه زبان : انگلیسی کیفیت : ۷۲۰p Web-dl فرمت : MKV انکودر : MkvCage حجم : ۷۵۰ مگابایت محصول : کانادا ستارگان : Gina Carano, Richard Dreyfuss, Brendan Fehr, Brock Morgan کارگردان : David Hackl
خلاصه داستان :در
من؟ دختر بی اراده ی این داستانم. اگر پاک شوم، مرا می بخشی؟ فقط لازم است این را بدانم که خیالم راحت باشد که راهی هست. وقت هایی که از کلاس بچه ها دارم می روم سمت دفتر، وقت هایی که در جلسه وقت نماز می شود، وقت هایی که منتظر اسنپ جلوی در خانه ایستاده ام، شب ها که می خواهم بخوابم، از تو می پرسم: آیا هنوز هم می شود کاری برای زندگی ام کرد؟ من؟ من دختر نشانه ها بودم! من دختر آیه ها بودم! من دختر مشهد آذر 97 بودم! من دختر باور داشتن بودم. دختر دانستن اینکه کسی
دانلود فیلم دختر شیطان
دانلود فیلم ایرانی دختر شیطان با لینک مستقیم و کیفیت عالی (اچ دی)
شما عزیزان میتوانید فیلم دختر شیطان را از رسانه مجاز تب مووی با سرعت بالا دریافت نمایید.
کارگردان : قربان محمدپور
نویسنده : قربان محمدپور
تهیه کننده : قربان محمدپور
ژانر : اجتماعی
مدت زمان فیلم : – دقیقه
نمونه کیفیت : کلیک کنید
بازیگران : حمید فرخ نژاد , جکی شروف , اشا گوپتا , گلشن گروور , سیمران میشکروتی , فردین حفیظی
خلاصه ای از فیلم
: داستان یکی از بچه های ا
مریض های بعد از ظهر کنار اینکه معمولا بد حال تر و پیچیده ترن یه چیزای باحالی مثل داستان های زندگی جذاب هم بیشتر دارن
چند روز پیش ه بعد از ظهر مطب بودم ۴ تا بارداری ناخواسته داشتم...اولی دختر ۲۱ ساله که مشکوک به بارداری بود و با پدر شوهرش اومده بود چون عقد بود میترسید که ازمایش بده
دومی خانمی بود ۳۷ ساله با دختر ۱۶ ماهه که جواب ازمایش مثبت اومد...هم خوشحال شد هم شوکه
سومی خانمی بود که شوهرش اصرار میکرد که نه حامله نیستی و زنه میگفت شاید باشم و خیل
در زمان های قدیم یک دختر از روی اسب می افتد و باسنش ( لگنش ) از جایش درمی‌رود. پدر دختر هر حکیمی را به نزد دخترش می‌برد، دختر اجازه نمی‌دهد کسی دست به باسنش بزند ؛ هر چه به دختر میگویند حکیم بخاطر شغل و طبابتی که میکنند محرم بیمارانشان هستند اما دختر زیر بار نمی رود و نمی‌گذارد کسی دست به باسنش بزند.
به ناچار دختر هر روز ضعیف تر و ناتوان‌تر میشود.
ادامه مطلب
من؟ دختر بی اراده ی این داستانم. اگر پاک شوم، مرا می بخشی؟ فقط لازم است این را بدانم که خیالم راحت باشد که راهی هست. وقت هایی که از کلاس بچه ها دارم می روم سمت دفتر، وقت هایی که در جلسه وقت نماز می شود، وقت هایی که منتظر اسنپ جلوی در خانه ایستاده ام، شب ها که می خواهم بخوابم، از تو می پرسم: آیا هنوز هم می شود کاری برای زندگی ام کرد؟ من؟ من دختر نشانه ها بودم! من دختر آیه ها بودم! من دختر مشهد آذر 97 بودم! من دختر باور داشتن بودم. دختر دانستن اینکه کسی
یکی از تصنیف های زیبای مردمان سرزمین باران مازندران است، در مایه شور نواخته می شود و همانند منظومه طالبا دارای تم داستانی است که ریشه در داستانی عاشقانه و مضمونی افسانه ای دارد و بصورت تصنیف اجرا می شود.

و داستان آن از این قرار است:در یکی از روستا های مازندران جوانی فقیر زندگی می کرد که چوپان قراری (روزمزد) گوسفندان اهالی محل بود. این جوان عموی ثروتمندی داشت که بیشتر گوسفندان نزد او برای عمویش بود.عمو برای اینکه هم برادر زاده فقیر را کمک ک
- فعالیت دانش آموزان بر پایه سه محور داستان نویسی، داستان خوانی و داستان گویی است.
- از ایجاد فضای رقابتی بین دانش‌آموزان خودداری شود.
- دانش‌آموزان مختارند خودشون یکی از فعالیت ها را انتخاب کنند و مجبور کردن آنها به انتخاب یک فعالیت مشخص ممنوع است.
- اجبار کردن دانش‌آموز به خرید کتاب یا هر چیز دیگری که بار مالی دارد ممنوع است.
- دانش‌آموزان قبل از عید کاملا توجیه شوند.
- همه دانش‌آموزان در طرح شرکت داده شوند.
- از دادن تکلیف کتاب‌های درسی خو
داستان Toaru Kagaku no Railgun
داستان در شهر دانشگاهی و مدرسه ای آکادمی سیتی رخ میدهد و حدود۸۰ درصد از جمعیت آن را دانش آموزان تشکیل میدهند که به منظور توسعه قدرتهای فیزیکی و فناوری های پیشرفته در حال تحصیل هستند. "میساکا میکوتو" یکی از اسپرهای رده ۵ هست که...
ژانر : اکشن، علمی تخیلی، قدرت ماورایی
زبان : ژاپنی
عنوان انگلیسی : A Certain Scientific Railgun
عنوان دوم : Toaru Kagaku no Choudenjihou
رده سنی:+17زمان هر قسمت : 24 دقیقهکیفیت : HD 720p - 480p - 1080pآغاز پخش : 2009-وضعیت :فصل اول : 2009 : 24 قسم
با توجه به مسائل و ظرفیت‌هایی که در ایدۂ شما موجود است، حال باید برای نحوۂ روایت داستان خود به استراتژی‌ای کلی برسید. این استراتژی کلی داستانی که در یک خط بیان می‌شود قاعدۂ طراحی داستان شما است. این قاعده به شما کمک می‌کند فرضیه۱ٔ خود را در ساختاری بسیار قوی بگسترانید.
نکتهٔ کلیدی: قاعدۂ طراحی همان چیزی است که داستان را یکپارچه می‌سازد. این قاعده منطق درونی داستان و چیزی است که بخش‌های داستان را به طرز سازمان‌یافته‌ای در کنار هم حفظ می
دانلود سریال مانکن
مانکن مجموعهٔ نمایشی به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده و به تهیه کنندگی ایرج محمدی، محصول سال‌های ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ در شبکه نمایش خانگی است. این سریال در ۲۶ قسمت به قلم بابک کایدان نگاشته شده‌است.

دانلود رایگان سریال مانکن
نام قبلی این سریال «سایه‌های بلند» بود که به نوبه خود ایهام‌های بسیاری داشت لذا به مانکن تغییر داده شد.

خلصه داستان سریال مانکن
مانکن یک ملودرام اجتماعی است که در خلاصه داستان آن آمده‌است همیشه عشق‌های ب
دانلود سریال ترکی حکایت ما با دوبله فارسی
دانلود سریال حکایت ما  ( داستان ما )با لینک مستقیم
تا قسمت ۲۹ با دوبله فارسی اضافه شد

نام سریال : حکایت ما /  داستان ما ژانر : درام زبان : ترکی ( دوبله فارسی ) کشور : ترکیه کیفیت فیلم : ۴۸۰p-720p فرمت فیلم : MKV سال : ۲۰۱۷ حجم : ۵۰۰ MB تعداد قسمت ها : نامعلوم کارگردان : SERDAR GÖZELEKLİ نویسنده : HATİCE MERYEM – BANU KİREMİTÇİ BOZKURT بازیگران: Hazal Kaya , Burak Deniz , Reha Özcan , Yağızcan Konyalı خلاصه داستان
: ” داستان ما ” قصه ی زندگی یه دختر به اسم ف
سلام
به شخصه به روز دختر هیچگونه اعتقادی ندارم، محدودیت، ممنوعیت، اینکارو بکن، اونکار رو نکن، موتور سوار نشو، دوچرخه سوار نشو، حق استادیوم رفتن نداری، حق بدون اجازه ازدواج کردن نداری، حق انتخاب پوشش نداری و تازه  اینا برای جامعه است، جامعه ای که پسری رو تربیت میکنه تا به دخترش به خواهرش بگه حق نداری از خونه بری بیرون، حق نداری با دوستات رفت و آمد داشته باشی، حق نداری دیر بیای خونه ... واقعا روز این دختر مبارکه؟ البته که روز دختر برای اونایی

دختر سفیر 
نام سریال : Sefirin Kiziمنتشر کننده : زیروژانر : درام، اکشنزبان : ترکیزیرنویس فارسی : چسبیده به فیلمکشور : ترکیهکیفیت فیلم : 480pفرمت فیلم : MKVسال : 2019تعداد قسمت ها : —شبکه پخش : Starروز های پخش : دو شنبه ها ساعت 22:00 – تاریخ شروع پخش 25 آذر 98کارگردان :  Volkan Kocatürk (کارگردان سریال جنگجو و حلقه )نویسنده : Başar Başaran , Emre Özdür , Meryem Gültabakبازیگران : Engin Akyürek, Neslihan Atagül, Uraz Kaygilaroglu
خلاصه داستان: ناره(Neslihan Atagul) دختر سفیر هستش و سنجر(Engin Akyürek) پسر کشاو
ﺩﺧﺘﺮ ﺍﺯ ﺴﺮ ﺮﺳﺪ : ﺁﺎ ﻣﻦ ﻧﺰ ﻮﻥ ﻣﺎﻩ ﺯﺒﺎﻢ ؟
ﺴﺮ ﻔﺖ : ﻧﻪ ، ﻧﺴﺘ 
ﺩﺧﺘﺮ ﺑﺎ ﻧﺎﻫ ﻣﻀﻄﺮﺏ ﺮﺳﺪ : ﺁﺎ ﺣﺎﺿﺮ ﺗﻪ ﺍ ﺍﺯ ﻗﻠﺒﺖ ﺭﺍ ﺗﺎ ﺍﺑﺪ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺑﺪﻫ ؟
ﺴﺮ ﺧﻨﺪﺪ ﻭ ﻔﺖ : ﻧﻪ ، ﻧﻤﺪﻫﻢ 
ﺩﺧﺘﺮ ﺑﺎ ﺮﻪ ﺮﺳﺪ : ﺁﺎ ﺩﺭ ﻫﻨﺎﻡ ﺟﺪﺍ ﺮﻪ ﺧﻮﺍﻫ ﺮﺩ ؟
ﺴﺮ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻔﺖ : ﻧﻪ ، ﻧﻤﻨﻢ 
ﺩﺧﺘﺮ ﺑﺎ ﺩﻟ ﺷﺴﺘﻪ ﺍﺯ ﺟﺎ ﺑﻠﻨﺪ ﺷﺪ ﺩﺭ ﺣﺎﻟ ﻪ ﻗﻄﺮﻩ ﻫﺎ ﺍﻟﻤﺎﺱ ﺍﺷ ﺸﻤﺎﻧﺶ ﺭﺍ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻣﺮﺩ 
ﺍﻣﺎ ﺴﺮ ﺩﺳﺖ ﺩﺧﺘﺮ ﺭﺍ ﺮﻓﺖ ، ﺩﺭ ﺸﻤﺎﻧﺶ ﺧﺮ

ژانر فیلم : اکشن, درام, تاریخی                                               
ر
امتیاز فیلم :
رده سنی :

ژانر فیلم : اکشن, درام, تاریخی
امتیاز فیلم :

کارگردان : Stephen Butchard, Nigel Marchant, Gareth Neame
نویسنده :
بازیگران : Alexander Dreymon, Eliza Butterworth, Ian Hart
محصول کشور :
تاریخ اکران :
زمان فیلم : 
زبان فیلم :

خلاصه داستان : این سریال داستان مردی جوان به نام اوترد را روایت می‎کند که در طول حمله‌ی وایکینگ‌ها به بریتانیا در کودکی پدرش را از دست می‌دهد و خود به اسارت گ
نام رمان: یه نفس راحتنام نویسنده: saba_aژانر: عاشقانه، طنزخلاصه: دختری با ظاهر شاد و شیطون و فوق العاده مهربون و پولدار ولی باطن شکسته و ترک خورده، دختری که تو زندگیش خوشی نمیبینه، همیشه منتظر یه آشوبه، یه طوفان. همیشه به این آشوبا پوزخند میزنه ولی یه جاهاییم کم میاره.زندگیش به سردیه برف و تاریکیه شبه اما اون وسط مسطا خورشیدی میدرخشه و نور و گرماش رو روی زندگیه این دختر پهن میکنه. خورشیدی که تمام برفارو با گرماش آب میکنه و این برای دختر این داست
دانلود قسمت 1 مانکن ، دانلود قسمت اول سریال مانکن ، دانلود قسمت 1 سریال مانکن ، دانلود رایگان قسمت اول سریال مانکن ، دانلود سریال مانکن قسمت اول ، سریال مانکن قسمت 1 اول یک ، دانلود قسمت 1 سریال مانکن با لینک مستقیم ، دانلود کامل قسمت 1 سریال مانکن ، دانلود قسمت اول 1 سریال مانکن ، دانلود قسمت 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 سریال مانکن ، Mankan Series TV Series S01E01 480p,720p,1080p,HQ-1080p,4K,Bluray,Full HD / Mankan e1 ، دانلود قسمت 1 فصل 1 مانکن ، دانلود قسمت 1 فصل 2 مانکن ، دانلود قسمت
هایدی (Heidi)، دختر بچه‌ای پنج ساله است که یک سال بعد از تولدش، پدر و مادرش را در سانحه‌ای از دست‌ می‌دهد و خاله‌اش سرپرستی او را بر عهده‌ می‌گیرد. شروع داستان از زمانی است که خاله‌ی هایدی کاری در شهر فرانکفورت پیدا می‌کند و دیگر نمی‌تواند از او نگهداری کند. بنابراین تصمیم می‌گیرد که هایدی را نزد پدربزرگش که تنها فامیل اوست ببرد تا مسئولیت سرپرستی‌اش را به عهده بگیرد.
اما پدربزرگ در دامنه‌ی کوه‌های آلپ دور از روستا و مردمش، به تنهایی رو
       پیشتر ها یک همسر، فرزند دختر، خواهر، لولی، خواهر زاده، برادر زاده، عروس، زن دایی، زن داداش، دختر خاله، دختر عمه، دختر عمو، دختر دایی، پزشک و خانمِ همسایه اینجا می نوشت . من بعد با حفظ تمامی این سمت ها یک خواهرشوهر در اینجا می نویسد.
داستان Re.Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu - Shin Henshuu-ban
نسخه جدید از فصل اول انیمه که هر قسمت آن در حدود یک ساعت است و هر دو قسمت از فصل اول در یک قسمت باز پخش شده ...
ژانر : درام، فانتزی، روانشناختی، هیجانی
زبان : ژاپنی
رده سنی:+17
زبان انیمه : ژاپنی
تعداد قسمت ها: 13زمان هر قسمت : 52 دقیقهکیفیت : HD 720p - 480p - 1080pآغاز پخش : 2020-وضعیت Re.Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu - Shin Henshuu-ban : پایان پخشروز پخش : چهارشنبه ها
جهت آگاهی از بروزرسانی جدیدترین های پخش شده و زیرنویس ها، عضو کانال تلگرام شو
دانلود رمان گرافیکی بتمن – جوک کشنده با زبان فارسی
پایان یافته

نام : مترو: بتمن – جوک کشنده
دسته بندی: رمان گرافیکی
تعداد قسمت : 1 قسمت
کمپانی: دی سی
وضعیت: پایان یافته
سال انتشار: 1988
خلاصه : این گرافیک ناول، برترین داستان نوشته شده برای زوج بتمن و جوکر است، داستانی که حکم قلبِ تاریخچه‌ی این دو شخصیت را ایفا می کند؛ داستانِ آخرین جوکی که هر کسی را به خنده وا می دارد، خنده ای که همه را به سوی مرگ هدایت می کند و تلخی زندگی را شرح می دهد، این داستان
downloadsfilm.ir دانلود رایگان سریال دانلود رایگان سریال دل دانلود سریال دل دانلود سریال دل قسمت 26 دانلود سریال دل قسمت بیست و ششم با لینک مستقیم دانلود قسمت 26 دل دانلود قسمت 26 سریال دل با لینک مستقیم سریال دل

دانلود سریال دل قسمت ۲۶ با کیفیت بلوری
سریال دل قسمت بیست و ششم با کیفیت ۱۰۸۰p & 720p
به کارگردانی منوچهر هادی
ژانر : عاشقانه درام
۵٫۵/۱۰ از ۱۴,۴۹۰ رای
زبان : فارسی
کیفیت : ۴۸۰p – ۷۲۰p – ۱۰۸۰p
فرمت : MKV
حجم : ۷۵۰ – ۳۵۰ – ۱۵۰ مگابایت
محصول : ایرا
     خب میرسیم قسمت دوم ماجراهای منو دختر عمه:)
یه روز رفته بودیم پیک نیک.. تاب بسته بودیم نوبتی بازی میکردیم.. اعتراف میکنم من هرچقدم خشونت به خرج بدم انصافا کارای خیلی خطرناکو انجام نمیدم ولی دختر عمم چرا( کی میگه ماستمن ترشه ). ماجرا از اونجایی شروع شد که من که نشسته بودم و دختر عمه جوون قرار بود هلم بده، تابو برد بالا یه لحظه من متوجه شدم یکم شله گفتم همونجوری نگه دار یکم طنابو سفتش کنم.. تا یه دستمو ول کردم از طناب یهو از همون بالا هلم داد!!
ا
نویسنده:م.قربانپور معروف به خانم تراندویل
1.امپراطوری گرگ ها
2.عشق اهریمن
3.شاهزاده ی خون
4.رایحه ی جهنمی
5.پسر بهشت
6.عقاب های آزاد
8.در انتظار تایپ
9.در انتظار تایپ
10.در انتظار تایپ
ژانر:اروتیک(صحنه های باز)،عاشقانه،هیجانی،ماورائی،تخیلی،تریلر
نکته:برای درک داستان،باید مجموعه را
سه ماه پیش بود که پلیس انگلیس از مفقود شدن دختر کوچکی به نام رزا خبر داد. گم شدن اصلا معمولی نبود چون دختر توی خونه خودش گم شده بود و این داستان رو خیلی پیچیده تر میکرد.مادر رزا شب هنگامی که وارد اتاق دخترش شد متوجه میشه که دخترش نیست. یه دختر ۴ ساله که در حال بازی با تبلتش بوده و الان دیگه نیست! داستان خیلی خشن و بد نشون میده و باید بدونید که همینطور هم هست.مادر رزا سریعا با پلیس تماس میگیره و پلیس به اولین چیزی که شک میکنه تبلت این دختره که اخری
پیرینو و گرگ (قسمت اول)داستان « پیتر و گرگ» یا به قول ایتالیایی‌ها «Pierino e il lupo» از داستان های موزیکالیه که سرگئی پروکوفیف (Sergei Prokofiev) نویسنده روسی تبار متولد اکراین، اونو واسه بچه ها نوشته. میگن اون این داستان رو برای پسرش که می‌خواست داستان گرگ رو بدون خوندن و یا شنیدن دوباره اون یاد بگیره، نوشت . شخصیت های این داستان با سازهای مختلف معرفی میشن و یک راوی داستان رو نقل می‌کنه. از این داستان تا کنون کتاب‌ها و نمایش‌های زیادی نوشته شده. حتی تو
می‌گن نویسنده‌ها عاشق اینن که توی کتاب‌هاشون یکی از شخصیت‌ها رو بُکُشَن تا داستان‌شون جذاب بشه، تا تعلیق رو قاتی داستان کنن. اما من مطمئنم #حامد_اسماعیلیون که نویسنده‌ی بزرگی هم هست و داستان‌هاش و کتاب‌هاش جذابه و قشنگ و دلنشین، با سقوط هواپیما و مرگ دختر و همسرش، لعنتی‌ترین تعلیقِ داستانی قاتی زندگیش شده، تعلیقی که اصلا قشنگ نیست، نه قشنگه نه داستان رو جذاب می‌‌کنه نه به دل می‌شینه. تسلیت، همین.

سانحه ی سقوط هواپیمای ایران-اوکرا
دانلود سریال سالهای دور از خانه قسمت"پنجم"
کارگردان: مجید صالحی | ژانر: کمدی، خانوادگی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: سال 1398تعداد قسمت ها: 15 اپیزود | مدت زمان هر قسمت: 60 دقیقه | کیفیت: WEB-DLمحصول ایران | حجم: متفاوت | تهیه‌کننده: محمدحسین قاسمیخلاصه داستان:داستان زندگی خنجری (احمد مهرانفر) و زهره (هادی کاظمی) در سریال شاهگوش را پس از ۴ سال دنبال می‌کند. پس از ۱۵۱۲ روز کارتن‌خوابی و فرار خنجری از کلانتری ۱۰۰ ملت، شانس به او رو میکند؛ هم با یک خانم متم
نام فارسی: عروسی بزرگ
ژانرها: خانوادگی، درام، عاشقانه، کمدی، ملودرام
تعداد قسمت ها: 16
شبکه: TV Chosun
کشور: کره جنوبی
روزهای پخش: شنبه
تاریخ پخش: ۰۵ مهر ۱۳۹۳ - ۰۶ دی ۱۳۹۳
مدت زمان: 60 دقیقه
عنوان بومی: 최고의 결혼
دیگر اسامی: بهترین عروسی , بزرگترین ازدواج , Choigoui Gyeolhon , The Greatest Wedding , The Best Wedding , Best Marriage , Love and Marriage , The Greatest Marriage ,
کارگردانان: Oh Jong Rok
خلاصه داستان: این درام داستان زندگی و ازدواج چهار زوج متفاوت رو دنبال میکنه که در راس اصلی این داستان ی
کتاب بزرگ ترین دختر عالم محرم حضرت رقیه(س) کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان سیدمهدی شجاعی
کتاب بزرگ ترین دختر عالم : نقل داستان کربلا از زاویه حضرت رقیه(س)

کتاب بزرگ ترین دختر عالم : سیدمهدی شجاعی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
معرفی:
دنیای غرب برای کودکان مان الگوهای غلطی را ساخته که حقیقی نیستند و در حقیقت کارهای اساسی و سرنوشت ساز و بزرگ انجام نمی دهند.ما باید برای مقابله با این هجمه فرهنگی، الگو های صحیح دینی را به کودک معرفی کنیم
خلاصه کتاب مکاسب شیخ انصاری

دانلود فایل

خلاصه کتاب مکاسب شیخ انصاری نوع دوم از مکاسب محرمه pdfwww.aparat.com › خلاصه_کتاب_مکاسب_شیخ_انصاری_نوع_دوم_از_م...خلاصه کتاب مکاسب شیخ انصاری نوع دوم از مکاسب محرمه pdf دانلود خلاصه کتاب مکاسب شیخ انصاری pdf نوع دوم از مکاسب محرمه به صورت نموداری و دسته بندی شده با ...
دانلود رایگان خلاصه کتاب مکاسب شیخ انصاری – در قالب pdf ...www.dideo.ir › دانلود-رایگان-خلاصه-کتاب-مکاسب-شیخ-انصاری-–-دردانلود جز
وقتی کوه گم شد: کسی که روی کوه را هم کم کرده است، بخوانید روایت زندگی اش را.
وقتی کوه گم شد: بهزاد بهزادپور
معرفی:
کوه گم نمی­ شود. محکم و پابرجاست. قهرمان جوان این کتاب کاری کرده ­است که کوه هم مقابلش به شکوه قد علم می­کند. اما امان از وقتی که قهرمان خواستنی داستان دزدیده می­شود. . .حیف است پهلوان کشورت را نشناسی.
خلاصه:
این کتاب ماجرای عاشقانه متفاوتی است بین یک پسر کتاب فروش و یک دختر نوجوان.پسر نامه هایش را پشت کاغذهای باطله می نوشت، کاغذهایی
ژانر فیلم : عاشقانه | ماورایی
کارگردان : سیروس مقدم
نویسنده : الهام غفوری
بازیگران : مهدی سلطانی، علیرضا شجاع نوری، کوروش سلیمانی، لادن مستوفی، فرید سجادی حسینی، پریوش نظریه، ایرج نوذری، امیرعلی دانایی، سیما بابایی، مارال فرجاد، ارسلان قاسمی، احترام برومند، سام درخشانی و…
تاریخ اکران : 99
زبان فیلم : فارسی

خلاصه داستان : قسمت سیزدهم خواب زده فضایی عاشقانه و ماورایی دارد و تقاب
داستان کوتاه دندان

ناخودآگاه و از شدت دندان درد، در جواب سوال دختر کوچکم که پرسید: مامان جون کجا میری؟با عصبانیت و فریاد جواب دادم: میرم دندون بکشم!رها، ناراحت و سرخورده، بدون اینکه حرفی بزند، به اتاقش رفت‌.من که از درد دندان کلافه بودم، توجه ای به او نکردم. مشغول بستن بند کفش‌هایم بودم که رها با کاغذی در دست پیش من برگشت و گفت: بیا مامان جون، ناراحت نباش من برات کشیدم!نگاهی به برگهٔ کاغذ انداختم، یک دندان را نقاشی کرده بود. با شرمندگی نگاه
داستان کوتاه دندان

ناخودآگاه و از شدت دندان درد، در جواب سوال دختر کوچکم که پرسید: مامان جون کجا میری؟با عصبانیت و فریاد جواب دادم: میرم دندون بکشم!رها، ناراحت و سرخورده، بدون اینکه حرفی بزند، به اتاقش رفت‌.من که از درد دندان کلافه بودم، توجه ای به او نکردم. مشغول بستن بند کفش‌هایم بودم که رها با کاغذی در دست پیش من برگشت و گفت: بیا مامان جون، ناراحت نباش من برات کشیدم!نگاهی به برگهٔ کاغذ انداختم، یک دندان را نقاشی کرده بود. با شرمندگی نگاه
لینک دانلود قانونی سریال مانکن قسمت 17  با مصرف نیم بها در ادامه مطلب…

خلاصه داستان قسمت 17 مانکن:
در قسمت هفتهم سریال مانکن آمده است که:  سریال مانکن مجموعهٔ نمایشی به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده و به تهیه کنندگی ایرج محمدی، محصول سال‌های ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ در شبکه نمایش خانگی است. این سریال در ۲۶ قسمت به قلم بابک کایدان نگاشته شده‌است. نام قبلی این سریال «سایه‌های بلند» بود که به نوبه خود ایهام‌های بسیاری داشت لذا به مانکن تغییر داده شد…

ل
دانلود رایگان فیلم Star Wars The Rise Of Skywalker 2019

ژانر: اکشن | فانتزی | ماجراجوییکیفیت:HD-TS 720p
منتقدین: /100محصول کشور: آمریکاکارگردان: J.J. Abramsستارگان: Lupita Nyong'o, Mark Hamill, Oscar Isaacخلاصه داستان : جنگ ستارگان اپیزود نهم ، فیلمی اکشن و ماجرایی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی جی جی آبرامز ‎می‌باشد. این فیلم سومین و آخرین قسمت از سه‌گانه‌ی دنباله ، در کل قسمت نهم از سری اصلی جنگ ستارگان و از لحاظ داستانی پس از وقایع نیرو برمی‌خیزد و آخرین جدای است. داستان قسمت نهم یک
دانلود قسمت 36 سریال ستایش فصل سوم،
سریال ستایش 3 قسمت 36،
سریال ستایش 3 قسمت 36 سی و ششم،
سریال ستایش - فصل 3 - قسمت 36
دانلود رایگان فصل سوم سریال ستایش 3 با کیفیت عالی 720p
قسمت 36 اضافه شد
دانلود قسمت 36 سریال ستایش فصل 3 سوم
گروه فیلم : اجتماعی
سال تولید : 1397
کارگردان : سعید سلطانی
پخش: ساعت 20:45 شبکه سه سیما تکرار ساعت های 2 بامداد / 10 صبح / 14:30 ظهر ماه رمضان 98
تعداد قسمت ها : 40 قسمت
بازیگران: داریوش ارجمند، محمود عزیزی، نرگس محمدی، مهدی پاکدل، سیما تیراند
,    ,    دانلود آهنگ تی ام بکس دختر بندر,    دانلود آهنگ تی ام بکس دختر بندر ریمیکس,    دانلود اهنگ دختر بندر تی ام بکس با لینک مستقیم,    دانلود موزیک ویدیو تی ام بکس دختر بندر,    دانلود آهنگ تی ام بکس ناز داره چه وای ریمیکس,    ریمیکس اهنگ دختر بندر تی ام بکس,    دانلود آهنگ تی ام بکس دختر خوشگل بندری,    متن آهنگ دختر بندر تی ام بکس,    دانلود آهنگ تی ام بکس بیخیال فردا,   
خلاصه : داستان درباره یه خواهر و برادر عاشقه که تو روستا زندگی می کنن؛برادر دختر ما عاشق دختر داییشه و بالاخره روز عروسی عشق پسره فرا میرسه بنظرتون عکس العمل پسره چیه؟ اصلا دختره برای عشقی که تو قلب برادرشه چیکار میکنه؟روز عروسی چه اتفاقی میوفته؟رابطه عشق خون وقصاص چیه؟ حکم تو روستا چیه؟ این قانون خان و رعیته!.
لینک دانلود:
دانلود با فرمت PDF
رمان های پیشنهادی:
رمان عرق سگی
رمان این عشقه یا هوس
رمان جریر آتش(مسیحه زاد خو)
من هیچوقت نمی دونستم ناشنوایی چقدر می تونه بد باشه. یا هیچوقت نمی دونستم رها شدن دقیقا چه معنایی داره و می تونه چه آسیب هایی بهت بزنه. طرد شدن از طرف یه سری آدم، حتی اگه اون یه سری ها بچه های مدرسه باشن. یا نمی دونستم که اونایی که به دیگران آسیب می زنن خودشون یه روز اون کسی باشن که آسیب می بینن. چندین برابر بدتر.
من اینارو نمی دونستم و کسی رو اطرافم نداشتم با این مشکلات. اما من صدای خاموش رو دیدم و اونقدر داستانشون قابل لمس بود که انگار واقعا دوست

عزیزان تا قسمت 8 درج شد

ژانر فیلم : درام | اجتماعی
امتیاز فیلم : -
رده سنی : -
کارگردان : مصطفی کیایی
نویسنده : -
بازیگران : پرویز پرستویی , الناز شاکردوست , محسن کیایی , مهران احمدی
تاریخ اکران : -
زمان فیلم : -
زبان فیلم : -

خلاصه داستان : بهروز پرستویی پسر پرویز پرستویی در سریال هم گناه حضور خواهد داشت و تجربه جالبی هم است که پسر یک بازیگر که به طور جالبی هم شدیدا شبیه پدرش است، نقش جوانی او را بازی کند و دیگر از گریم ها
ژانر فیلم : اکشن , علمی تخیلی , ماجراجویی
کارگردان : Jon Watts
نویسنده : --
بازیگران : Tom Holland, Jake Gyllenhaal, Samuel L Jackson, Jacob Batalon
محصول کشور : --
تاریخ اکران : --
زبان فیلم : --

خلاصه داستان : مرد عنکبوتی دور از خانه ، فیلمی اکشن و ماجرایی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی جان واتس می‌باشد. این فیلم به عنوان دنباله‌ای بر فیلم مرد عنکبوتی بازگشت به خانه محسوب می‌شود و همچنین بیست و سومین فیلم در دنیای سینمایی مارول به شمار م
سریال ستایش 3 قسمت 36،
قسمت 36 اضافه شد
پخش: ساعت 20:45 شبکه سه سیما تکرار ساعت های 2 بامداد / 10 صبح / 14:30 ظهر ماه رمضان 98
سریال ستایش 3 قسمت 36،
قسمت 36 اضافه شد
دانلود قسمت 37 سریال ستایش فصل سوم،
سریال ستایش 3 قسمت 37،
سریال ستایش 3 قسمت 37 سی و هفتم،
سریال ستایش - فصل 3 - قسمت 37
قسمت 37 اضافه شد
دانلود قسمت 37 سریال ستایش فصل 3 سوم
بازیگران: داریوش ارجمند، محمود عزیزی، نرگس محمدی، مهدی پاکدل، سیما تیران
دانلود قسمت 38 سریال ستایش فصل سوم،
سریال ستایش 3 قسمت 38،
سریال ستایش 3 قسمت 38 سی و هشتم،
سریال ستایش - فصل 3 - قسمت 38
قسمت 38 اضافه شد
دانلود قسمت 38 سریال ستایش فصل 3 سوم
نام فیلم: کالکی – Kalki 2019
ژانر: اکشن , هیجان انگیز , جنایی
محصول کشور: هندوستان
خلاصه داستان :
 فیلمی اکشن و جنایی از سینمای مالایامی جنوب هند ، خلاصه داستان : داستان فیلم درباره ی یک افسر پلیس میباشد که با بعضی قوانین ثبت شده مشکل دارد و اعتقاد دارد این قوانین بر خلاف مردم هستند و باعث اذیت انها میشود ….

ادامه مطلب
دانلود قسمت 38 سریال ستایش فصل سوم،
سریال ستایش 3 قسمت 38،
سریال ستایش 3 قسمت 38 سی و هشتم،
سریال ستایش - فصل 3 - قسمت 38
قسمت 38 اضافه شد
دانلود قسمت 38 سریال ستایش فصل 3 سوم
سریال ستایش 3 قسمت 37،
قسمت 37 اضافه شد
خلاصه داستان : سریال Suits روایت «مایک» جوانی نابغه است که از دانشگاه اخراج شده و روزگار خود را با فروش مواد می گذراند و ناگهان در یکی از معامله های خود هنگامی که از دست پلیس در حال فرار است خود را در میان مصاحبه ای برای گرفتن یک شغل می بیند، آن شغل چیزی نیست جز دستیاری یکی از بزرگترین وکلای آمریکا «هاروی اسپکتر». با اینکه مایک هیچ تحصیلاتی ندارد اما با نبوغ خارق العاده خود هاروی را مجبور به انتخاب خود می کند اما …
دانلود زیرنویس فارسی فصل نهم
سریال ستایش 3 قسمت 37،
قسمت 37 اضافه شد

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عسل عصاره